PENSION COUNTRY RELAX

Galloway farma nabízí ubytování tříhvězdičkové kvality v rodinném Pensionu Country Relax ***, který disponuje osmi komfortními pokoji s kapacitou až dvacet lůžek. Každý pokoj má samostatný vstup přes předsíň, vlastní koupelnu, vybavenou kuchyňku s elektrospotřebiči, TV a bezplatné připojení na WIFI. Hotelstars Union ohodnotila náš pension dle mezinárodní certifikace „Tři hvězdy Superior“ (Superior označuje ubytovací zařízení, které má více vybavení, než je požadováno např. zahradu, ohniště apod.). Pokud si chcete udělat bližší představu o ubytování u nás, podívejte se do naší FOTOGALERIE.

Parkovat můžete pohodlně, hned u penzionu v uzavřeném areálu farmy. Nabízíme i přípojku pro karavany.

Náš penzion můžete využít i pokud chcete strávit dovolenou se svým vlastním koněm. Přímo v budově penzionu je sedm nových boxů a na farmě disponujeme navíc dalšími dvanácti boxy, kdykoliv volnými pro vás.

Ve společenské místnosti je podávána snídaně, restaurace (obědy, večeře) je otevřena pouze při konání veřejných akcí. Při včasné rezervaci je možné přichystat večeři na pokoj formou studeného talíře z místní produkce. Cena: 200,- Kč/osoba.

Ubytování je možné objednat telefonicky na +420 603 592 909, mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes objednávkový formulář. Rezervace nabývá platnosti až po potvrzení vaší objednávky.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Pension Country Relax v Roupově hodnocení

CENÍK UBYTOVÁNÍ
Typ ubytování (cena za jednu noc) Cena / noc
Jednolůžkový pokoj    800 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1 300 Kč
Třílůžkový pokoj 1 500 Kč
Třílůžkový pokoj s přistýlkou (3+1) 2 000 Kč
Čtyřlůžkový pokoj* 2 600 Kč
Ostatní typy ubytování (cena za jednu noc)
Karavan    200 Kč
Ubytování se psem - prosím, přečtěte si podmínky    150 Kč

 

Nástup k pobytu od 16:00 do 18.00 hodin/opuštění pokoje do 10:30 hodin.   

Snídaně: snídaně je možné řešit individuálně buď formou bufetu nebo snídaní připravenou přímo na pokoji. Cena: 200,- Kč/osoba.

Večeře: při včasné rezervaci vám můžeme přichystat večeři na pokoj formou studeného talíře z místní produkce. Cena: 200,- Kč/osoba.


Čtyřlůžkový pokoj - jedná se o dva dvoulůžkové pokoje spojené průchozími dveřmi.

Pokoj je ideální pro rodiny s dětmi. Pro pětičlennou rodinu lze do jednoho pokoje přidat přistýlku.

Směrnice GDPR Galloway farmy a Pensionu Country Relax