Plánujete svatbu na letošní rok?

Chcete si říci své „ANO“ na místě, které bude výjimečné prostředím i atmosférou? Naše farma a penzion nabízí vše pro váš velký den! Zajišťujeme částečnou i kompletní realizaci svatby podle vašich představ. V našem pensionu se nachází vybavená kuchyně s restaurací pro cca 45 hostů, při použití venkovní zastřešené terasy lze zvýšit kapacitu až na 80 míst a dále před pensionem vám rádi rozšíříme sezení pro větší počet hostů. Přijeďte se podívat osobně nebo si napište o nezávaznou nabídku. Ozvěte se co nejdříve, termíny na letošní sezonu už jsou prakticky plné! Kontakt: Jana Vacíková; email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; mobil: +420 603 592 909.

Galloway farma, 13. února 2024

230901Obj masaOBJEDNÁVEJTE HOVĚZÍ MASO NA ZÁŘÍ 2023

Naši milí zákazníci, ať chceme, nebo ne, prázdniny se již dostávají do své poslední čtvrtiny... Letos máme ještě obilí na polích, což nás samozřejmě netěší, ale i tom zemědělství je. Máme za sebou každoroční "ekologickou kontrolu" a tak se už pomalu chystáme na pravidelný prodej naše hovězího masa (v BIO kvalitě).

První prodej bude v pátek 1. září, jak jste již zvyklí, od 12.00 do 17.00 hodin. A objednávat můžete až do příštího pátku 18. srpna. Bohužel již jsou absolutně vyprodáné flank a hanger steaky, falešná i pravá svíčková a líčka.

Maso můžete objednávat zde.

A tentokrát budou i uzeniny – objednávky zde.

230812Hrebecek 1APPA HŘEBEČEK NA PRODEJ
Nabízíme k prodeji letošního hřebečka plemene appaloosa po legendárních cuttingových rodičích – po hřebci DANDY CAT z Ranch 6666 USA (Earner of $25,500) z klisny MY MOM WON IT ALL (ERCHA Futurity/Derby Open Champion, RBC Amatuer Champion, 3x Europien ApHC Cutting Open Champion). Sportovní dobytkářské předpoklady pro Cutting a Working Cowhorse.
Hřebeček se narodil 12. května 2023 (odběr možný na podzim).