Mistrovství České republiky Appaloos 2021 ZRUŠENO

Přátelé.

Na základě vypsané ankety, ve které jsme se Vás ptali, zda plánujete svou účast na Mistrovství České republiky Appaloos a ostatních plemen koní 2021, jsme se rozhodli, že tuto akci realizovat nebudeme.

Je nám líto, že přišlo více odpovědí od těch, kteří letos startovat nebudou, než od těch, kteří na naši otázku odpověděli kladně. Bohužel situace ovlivněná Covidem a následně i zpřísněním veterinárních podmínek z důvodu výskytu Herpes viru změnila mnohým z nás plány, priority a samozřejmě i finanční situaci.

Mistrovství České republiky Appaloos 2021

I letos se Galloway farma Roupov stane dějištěm Mistrovství České republiky Appaloos a ostatních plemen koní! Termín konání je 24. - 25.07.2021. Těšíme se na Vás!

Více info zde.

Špekáčky na čarodějnice

Vážení přátelé, za dva týdny budeme po celé zemi pálit čarodějnice. Sice asi ne tak, jak bývala většina z nás dříve zvyklá, ale pokud si budete chtít alespoň doma upéct kvalitní špekáčky, můžete si je objednat do tohoto čtvrtka 22. dubna. Vydávány pak budou u nás na prodejně v Roupově v pátek 30. dubna od 12.00 do 17.00 hodin. Objednávku lze provést přes objednávkový formulář, mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo telefonicky (773 500 355).

Galloway farma, 19.04.2021