Špekáčky na čarodějnice

Vážení přátelé,

za dva týdny budeme po celé zemi pálit čarodějnice. Pokud si chcete upéct kvalitní špekáčky, můžete si je objednat do tohoto čtvrtka 21. dubna. Vydávány pak budou u nás na prodejně v Roupově v pátek 29. dubna od 12.00 do 17.00 hodin. Objednávku lze provést přes objednávkový formulář na webu www.galloway-farma.cz, mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo telefonicky (773 500 355). Maso už je na 29. dubna kompletně zamluveno. Aktuálně přijímáme objednávky na pátek 13. května.

Hezké jaro přejí Vacíkovi...

Roupovské špekáčky
Špekáček se poprvé objevil na Jubilejní zemské výstavě v Praze roku 1891 a stal se oblíbenou pochoutkou. Máte také rádi české špekáčky, které jsou od roku 2011 zapsané v seznamu zaručených tradičních specialit, který registruje Evropská komise? Pokud ano, můžete ochutnat ty naše!
 
V roce 2018 byly testovány veterinární kontrolou a laboratorními testy bylo prokázáno to, co jsme my velmi dobře věděli – tedy že obsahují více než 90 % masa. Například v testu iDNES.cz i ty nejlepší špekáčky obsahovali masa jen 83 %.

NCHA Cutting show

Srdečně vás zveme v sobotu 30. dubna na 1denní NCHA show do areálu Galloway Farma Roupov, CZE. V neděli 1. května proběhne Pre Work.
Hlavním sponzorem je FARM203 Pavel Mališ, a Ivana Wiererová.
TĚŠÍME SE NA VÁS!
We cordially invite you on Saturday, April 30, to a 1-day NCHA show in the beautiful area of Galloway Farma Roupov, CZE. Pre Work will take place on Sunday, May 1.
The main sponsor is FARM203 Pavel Mališ, and Ivana Wiererová.
WE LOOK FORWARD TO YOU!
 
Galloway farma, 19.04.2022

FESTIVAL HŘEBCŮ UŽ SE BLÍŽÍ

Ode dneška za týden (v sobotu 5. března 2022) nás na Galloway farmě čeká FESTIVAL HŘEBCŮ AMERICKÝCH PLEMEN, kde se, doufáme, uvidíme v hojném počtu. ZAČÍNÁME v 10.00 hod. Na co všechno se můžete těšit?

  • Uvidíte 15 hřebců a některé jejich potomky.
  • V tombole na vás čekají ceny v celkové hodnotě 60.000,- Kč!
  • Proběhne také hlasování o titul Nejkrásnějšího koně festivalu 2022, který si odnese krásnou trofejouvou deku, pohár a velkou šerpu.
  • Mimo jiné si budete moci v areálu zakoupit naše domácí maso v BIO kvalitě a uzeniny, jezdecké vybavení od firmy West4us - dovoz z USA, zboží od značky Be Seesee...
  • Dobré jídlo a pití je samozřejmostí.

Množí se nám také dotazy na podmínky vstupu pro diváky. Ten je samozřejmě ZDARMA.

Katalog bude zpoplatněn 30,- Kč, ale v jeho ceně jsou dva lístky do divácké tomboly v ceně 40,- Kč. Z toho plyne, že cena za jeden tombolový lístek bude 20,- Kč.

Nezbývá, než si přát pěkné počasí a dobrou náladu.

Těšíme se na vás!