Hovězí BIO maso - systém prodeje

Hovězí BIO maso prodáváme v balíčcích v ceně od 500,- Kč, které obsahují přední, zadní a polévkové maso s kostmi. Větší balíček za 1.000,- Kč obsahuje navíc roštěnou, někdy nahrazovanou válečkem či falešnou svíčkovou. Balíček může obsahovat i játra (cca 300 g). Samozřejmě vám můžeme připravit i balíčky za vyšší ceny (viz "Galloway balíčky"). 

Dále je možné zakoupit steakové maso, pravou svíčkovou, játra, dršťky, jazyk, líčka, srdce, oháňku … (viz kompletní ceník). Ovšem pouze v případě, že máme objednaný i balíček. Všechny objednávky jsou přijímány s ohledem na obsah jednotlivých druhů mas v jednom kusu hovězího (např. dvě líčka, jedna oháňka, jedno srdce apod.). Stejně tak mleté maso zase s ohledem na aktuální hmotnost kusu.

Nezapomeňte, prosím, na to, že váhy a ceny balíčků jsou pouze orientační a my sami si do poslední chvíle nejsme jisti, jakou váhu budou jednotlivé partie masa na konkrétním kusu mít. To zjistíme, až když je kus kompletně rozbourán a jdeme pro vás balíčky připravovat.

Přijímáme objednávky na první polovinu června

Grilovací sezóna s galloway masem pokračuje

Tak jsme trochu prodloužili termín na objednávky masa :-) stále je možné objednávat balíčky (ty rodinné cca za tisíc korun obsahují maso přední, zadní, polévkové, kosti a cca 0,5 kg roštěné) a k nim přiobjednat některé steakové maso např. vysoký roštěnec či rumpsteak - lahodný a šťavnatý steak z hovězí květové špičky. A stále více se také ptáte po možnosti přiobjednat kosti, játra či polévkové maso - většinou ho dáváme do balíčků víc, protože je ho celkem dost, tak si můžete také přiobjednat…