Přijímáme objednávky na první výdej v roce 2021

Vážení zákazníci, zdravíme v novém roce 2021 :-)

Postupně se vracíme do pracovního procesu a aktuálně tedy přijímáme objednávky na hovězí maso na začátek února – výdej v pátek 5. února od 12.00 do 17.00 hodin.

V nabídce je i stále nejoblíbenější rodinný balíček – i když Maxi+ mu už šlape na paty :-)

Přiobjednat si ale můžete i steakové či namleté maso, speciality (oháňku, vnitřnosti…) nebo uzeniny: játrovou paštiku, jemné i hovězí párky, špekáčky, sekanou a gothajský salám.

Objednávku pak můžete vyřídit z pohodlí domova buď prostřednictvím objednávkového formuláře nebo přímo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či telefonu (+420) 773 500 355.

Těšíme se na vaše objednávky!

Jana a Gábina

PF 2021

Rádi bychom všem, našim zákazníkům a přátelům, popřáli klidné Vánoční svátky strávené s Vašimi nejbližšími. Rok 2020 byl opravdu zvláštní a nikdo z nás na něj určitě nezapomene, ale byly i příjemné chvíle a ty nás musí motivovat nepolevovat a s co největším optimismem pokračovat a posouvat se dál.

Nám se podařilo opět uchovnit deset plemenných býčků, přivítali jsme nového hřebečka a na sedmdesát telátek, sklidili nespočet švestek a zaseli kmín, který vám snad v příštím roce budeme moci nabídnout. Také se v letošním roce výrazně rozšířily řady vás, zájemců o naše vyzrálé hovězí… To pro nás znamenalo i přidání „nočních směn“, ale nevadí… a víte proč? Protože nás tahle práce opravdu baví!

Děkujeme za přízeň a těšíme se na viděnou v novém roce 2021 – v roce, který asi nebude pro nikoho úplně jednoduchý, ale určitě ho všichni společně zvládneme.

Vacíkovi a kolektiv Galloway farmy Roupov

23.prosince 2020

Dárkové poukazy z Galloway farmy

Nemáte ještě všechny dárky pod stromeček? Udělejte radost své rodině, přátelům, kolegům… dárkový poukaz je ideální dárek pro muže i ženy všech věkových kategorií. Nabízíme je v hodnotě 500,- Kč a 1.000,- Kč a zastavit se pro ně můžete tento týden u nás na prodejně v Roupově: