Podmínky pro ubytování s domácími mazlíčky

Pension Country Relax je připraven ubytovat majitele pejsků, kočiček či jiných zvířátek... Velikost nerozhoduje, ale je třeba dbát na dodržování pravidel.

PĚT HLAVNÍCH ZÁSAD

  1. Prosíme, nepoužívejte kuchyňské vybavení pro krmení vašich zvířat. Myslete na to, že nádobí a ostatní vybavení je určeno pro lidi. Vozte si pro zvířátka jejich vlastní mističky na vodu a krmivo nebo oslovte personál, rádi vám misky zapůjčíme.
  2. To samé platí pro vybavení koupelny. Je ZAKÁZÁNO koupat a sušit zvířata v koupelně pokoje. Pro tyto účely máme speciální sprchový kout pro zvířata pod penzionem, ručníky pro své miláčky si, prosím, přivezte vlastní.
  3. Žádné zvířátko nesmí být v posteli pro lidi, byť by bylo sebemenší. Vezměte si s sebou cestovní pelíšek pro tyto účely vhodný a hlavně ČISTÝ. Prosíme, aby to nebyl ten, který se např. běžně nachází v kotci a je tudíž plný chlupů, podestýlky, prachu apod.
  4. Pokud váš mazlíček na pokoji něco vyvede, prosíme, informujte personál, ať může případný problém co nejdříve vyřešit a nestane se z něj ještě větším.
  5. Stačí používat zdravý rozum a být ohleduplný vůči ostatním hostům i zvířatům.

Okolí penzionu přímo vybízí k procházce se psem. Nacházíme se v lesní lokalitě, která je velmi rozlehlá a klidná, tedy ideální pro venčení. Majitelé pejsků ale musí mít svého pejska na vodítku v celém areálu farmy. Pohybuje se zde velké množství lidí i zvířat, a proto je toto opatření nutné dodržovat.

DĚKUJEME