PENSION COUNTRY RELAX

Galloway farma nabízí ubytování tříhvězdičkové kvality v Pensionu Country Relax ***, který disponuje osmi komfortními pokoji s kapacitou až dvacet lůžek. Každý pokoj má samostatný vstup přes předsíň, vlastní koupelnu, vybavenou kuchyňku s elektrospotřebiči, TV a bezplatným WIFI. Hotelstars Union ohodnotila náš pension dle mezinárodní certifikace „Tři hvězdy Superior“ (Superior označuje ubytovací zařízení, které má více vybavení, než je požadováno např. zahradu, gril apod.).Pokud si chcete udělat bližší představu o ubytování u nás, podívejte se do naší FOTOGALERIE.

Parkovat můžete pohodlně, hned u penzionu v uzavřeném areálu farmy. Nabízíme i přípojku pro karavany.

Náš penzion můžete využít i pokud chcete strávit dovolenou se svým vlastním koněm. Přímo v budově penzionu je sedm nových boxů a na farmě disponujeme navíc dalšími třinácti boxy, kdykoliv volnými pro vás.

Ve společenské místnosti je podávána snídaně, restaurace (obědy, večeře) je otevřena pouze při konání veřejných akcí.

Ubytování je možné objednat telefonicky na +420 603 592 909, emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes objednávkový formulář. Rezervace nabývá platnosti až po potvrzení vaší objednávky.

Těšíme se na vaši návštěvu!