UZAVŘENÍ AREÁLU GALLOWAY FARMY

Vážení přátelé, v návaznosti na nařízení vlády o zákazu volného pohybu osob na území celého státu, je i areál Galloway farmy do úterý 24. března 6.00 hod. uzavřen pro veřejnost.

Majitelé koní také žádáme, aby respektovali nařízení vlády a v případě, že mají plánované nebo budou plánovat některé nezbytné veterinární a podkovářské ošetření, ať kontaktují naší zaměstnankyni Lenku Weinmannovou (mobil: 603 592 909) a domluví se s ní na individuálním postupu.

Ještě jednou děkujeme za pochopení.

Rodina Vacíkova, 16.03.2020

Bohemian Stallion Promotion ZRUŠENO!

Vzhledem k doporučení české vlády a americké asociace chovatelů QH musíme bohužel přistoupit ke zrušení letošního ročníku Bohemian Stallion Promotion, která se měla konat 21. března 2020 v areálu Galloway farma Roupov. Zrušení je bez náhradního termínu akce.

Je nám to velice líto, moc jsme se na vás všechny těšili.

Silverstone Ranch Team

Bohemian Stallion Promotion 2020

Jsme potěšeni, že již potřetí budeme hostitelem jarní Bohemian Stallion Promotion – v příštím roce v sobotu 21. března. Akce bude opět věnována prezentaci plemenných hřebců AQAH, APHA a ApHC a jejich potomků.

Galloway farma, 11. prosince 2019

Galloway farma bude hostit Heart Beat Show

Heart Beat Show je jedinečný český projekt s ambicí vyrovnat se svou kvalitou a provedením nejlepším evropským mezinárodním závodům. A uskuteční se 28. – 30. srpna 2020 na Galloway farmě! Na programu jsou divácky atraktivní dobytkářšké disciplíny Ranch sorting a 3M2G, rychlostní disciplína Barrel race a v pátek večer také živá kapela Country Sisters. Více info na stránkách Heart Beat Show.

Galloway farma, 8. ledna 2020


Heart Beat Show je jedinečný český projekt s ambicí vyrovnat se svou kvalitou a provedením nejlepším evropským mezinárodním závodům.

Chceme celou evropskou scénu přivést tam, kam patří, do srdce Evropy.

Velice dlouho jsme se v mnoha diskuzích s českými rodeovými přáteli dozvídali, že by rádi vycestovali pro jezdecké zkušenosti na mezinárodní závody, ale k takové účasti nemají dostatečné finanční prostředky, časové možnosti nebo odvahu. Naopak zahraniční jezdci jsou zvyklí jezdit za kvalitními závody i tisíce kilometrů.