Závody Working Equitation Roupov 29. - 30.05.2021

2.ročník Závodů Working Equitation Roupov, včetně testu s dobytkem. Od stupně Z po Masters. Stupeň Z a test s dobytkem otevřen i pro nečleny spolku Czech Society for Working Equitation. V pátek 28.5. možnost tréninku testu s dobytkem.

Autor: Stanislava Kindlová, květen 2021

Mistrovství České republiky Appaloos 2021 ZRUŠENO

Přátelé.

Na základě vypsané ankety, ve které jsme se Vás ptali, zda plánujete svou účast na Mistrovství České republiky Appaloos a ostatních plemen koní 2021, jsme se rozhodli, že tuto akci realizovat nebudeme.

Je nám líto, že přišlo více odpovědí od těch, kteří letos startovat nebudou, než od těch, kteří na naši otázku odpověděli kladně. Bohužel situace ovlivněná Covidem a následně i zpřísněním veterinárních podmínek z důvodu výskytu Herpes viru změnila mnohým z nás plány, priority a samozřejmě i finanční situaci.

Rozhodnutí nepořádat MČR Appaloos je pro nás nelehké. Bohužel i v případě, že by nakonec byly závody realizovány s dvojnásobkem dnes avizovaného počtu startů, nepokrylo by to náklady s tím spojené.

V letošním roce podpoříme New Generation Horse Show a Appaloosám startujícím na těchto závodech bude jeden ze dvou rozhodčích počítán 2x, tzn., že pro Appaloosy bude NGHS tříbodová.

Přejeme všem Appíkům mnoho zdaru, zdraví a návrat k životu před Covidem!

Váš Appa tým

09.05.2021

 

AKCE ZRUŠENA BEZ NÁHRADNÍHO TERMÍNU

ZRUŠENO! 4NCHA PRE-WORK, 8. - 9. 5. 2021, Galloway Farm, Roupov, Czech Republic
V roce 2021 jsme chtěli dát všem členům příležitost se intenzivně připravit na první Show roku, a to víkendovým PRE-WORK před začátkem sezóny.
Bohužel, z důvodu nepříznivých podmínek pro konání akcí v jezdeckých halách jsme nuceni zrušit plánovaný PRE-WORK.

Autor: 4NCHA , 28.04.2021

Mistrovství České republiky Appaloos 2021

I letos se Galloway farma Roupov stane dějištěm Mistrovství České republiky Appaloos a ostatních plemen koní! Termín konání je 24. - 25.07.2021. Těšíme se na Vás!

Více info zde.

4NCHA - program 2021

8. - 9. května a 16. - 17. října na Galloway farmě