NCHA Cutting show

Srdečně vás zveme v sobotu 30. dubna na 1denní NCHA show do areálu Galloway Farma Roupov, CZE. V neděli 1. května proběhne Pre Work.
Hlavním sponzorem je FARM203 Pavel Mališ, a Ivana Wiererová.
TĚŠÍME SE NA VÁS!
We cordially invite you on Saturday, April 30, to a 1-day NCHA show in the beautiful area of Galloway Farma Roupov, CZE. Pre Work will take place on Sunday, May 1.
The main sponsor is FARM203 Pavel Mališ, and Ivana Wiererová.
WE LOOK FORWARD TO YOU!
 
Galloway farma, 19.04.2022

HORSE CLINIC s Karlem Spáčilem

Datum: 16. - 17. dubna 2022

Místo: Galloway farma

 

FESTIVAL HŘEBCŮ UŽ SE BLÍŽÍ

Ode dneška za týden (v sobotu 5. března 2022) nás na Galloway farmě čeká FESTIVAL HŘEBCŮ AMERICKÝCH PLEMEN, kde se, doufáme, uvidíme v hojném počtu. ZAČÍNÁME v 10.00 hod. Na co všechno se můžete těšit?

  • Uvidíte 15 hřebců a některé jejich potomky.
  • V tombole na vás čekají ceny v celkové hodnotě 60.000,- Kč!
  • Proběhne také hlasování o titul Nejkrásnějšího koně festivalu 2022, který si odnese krásnou trofejouvou deku, pohár a velkou šerpu.
  • Mimo jiné si budete moci v areálu zakoupit naše domácí maso v BIO kvalitě a uzeniny, jezdecké vybavení od firmy West4us - dovoz z USA, zboží od značky Be Seesee...
  • Dobré jídlo a pití je samozřejmostí.

Množí se nám také dotazy na podmínky vstupu pro diváky. Ten je samozřejmě ZDARMA.

Katalog bude zpoplatněn 30,- Kč, ale v jeho ceně jsou dva lístky do divácké tomboly v ceně 40,- Kč. Z toho plyne, že cena za jeden tombolový lístek bude 20,- Kč.

Nezbývá, než si přát pěkné počasí a dobrou náladu.

Těšíme se na vás!

Kurz s Javierem Simonem na Galloway farmě
Srdečně vás zveme na kurz s Javierem Simonem, španělským trenérem a jezdcem, který se bude konat v březnu na Galloway farmě.
Specializace: Stará španělská škola, práce ze země (piaffe, passage, španělský krok), doma de libretad (drezura ve volnosti), working equitacion, equitacion de adorno (cirkusová práce), la garrocha, drezura, klasická jízda, oprava problémů.
Kurz je otevřen pro všechny úrovně jezdců - od zasvěcení až po nejpokročilejší úroveň.
Termín: 18.- 20. března 2022 (pátek - neděle)

CZQHA obnovuje tradici přehlídek hřebců

Czech Quarter Horse Association obnovuje tradici chovatelských přehlídek hřebců amerických plemen AQH, APH a Appa.

Proto vás srdečně zveme na sobotu 5. března k nám na Galloway farmu, kde si od 10.00 hod. budete moci prohlédnout předváděné hřebce.

PROGRAM:
Festival hřebců amerických plemen je akce zaměřená na prezentaci hřebců westernových plemen koní a jejich potomků (na pohlaví nezáleží). V dopoledním programu, který bude startovat předběžně v 10.00 hod, budou koně předváděni na ruce. Hřebci budou předvedeni samostatně, na závěr nastoupí hromadně k závěrečnému defilé. Poté bude dán prostor chovatelským skupinám (hřebec + potomstvo). V odpoledním programu dostanou koně prostor k předvedení pod sedlem, či jinak. Fantazii se meze nekladou. Odpolední prezentace by měla být v rozsahu do 10 min.