Špekáčky na čarodějnice

Vážení přátelé,

za dva týdny budeme po celé zemi pálit čarodějnice. Pokud si chcete upéct kvalitní špekáčky, můžete si je objednat do tohoto čtvrtka 21. dubna. Vydávány pak budou u nás na prodejně v Roupově v pátek 29. dubna od 12.00 do 17.00 hodin. Objednávku lze provést přes objednávkový formulář na webu www.galloway-farma.cz, mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo telefonicky (773 500 355). Maso už je na 29. dubna kompletně zamluveno. Aktuálně přijímáme objednávky na pátek 13. května.

Hezké jaro přejí Vacíkovi...

Roupovské špekáčky
Špekáček se poprvé objevil na Jubilejní zemské výstavě v Praze roku 1891 a stal se oblíbenou pochoutkou. Máte také rádi české špekáčky, které jsou od roku 2011 zapsané v seznamu zaručených tradičních specialit, který registruje Evropská komise? Pokud ano, můžete ochutnat ty naše!
 
V roce 2018 byly testovány veterinární kontrolou a laboratorními testy bylo prokázáno to, co jsme my velmi dobře věděli – tedy že obsahují více než 90 % masa. Například v testu iDNES.cz i ty nejlepší špekáčky obsahovali masa jen 83 %.