NOVINKY

 

NABÍDKA TELECÍHO MASA

Vážení zákazníci,

již několik let někteří z vás poptáváte telecí maso. Proto jsme se rozhodli zařadit ho do naší letošní předvánoční nabídky – přesněji na pátek 10. prosince.

Abychom všichni věděli, co je telecí maso... Telecím masem nazýváme maso zvířat poražených ve stáří do osmi měsíců. Maso ze zvířat ve stáří nad osm měsíců již nazýváme mladým hovězím. Telecí maso má velmi jemnou, i když méně výraznou, chuť. Je to maso libové a lehce stravitelné, proto bývá součástí dětské a dietní stravy.

Naše BIO telecí je možné objednat pouze formou balíčku, kdo by měl zájem, může si přiobjednat flank či hanger steak, mleté maso a vnitřnosti.

  • TELECÍ BALÍČEK MINI (orientační cena 1.000 – 1.200 Kč): 1 kg zadní + 1 kg přední + 1 kg polévkové + kosti
  • TELECÍ BALÍČEK MAXI (orientační cena 2.500 – 2.700 Kč): 2 kg zadní + 1,5 kg přední + 1,5 kg polévkové + kosti + 1 ks/1 kg speciality (dle vámi zvoleného druhu masa)

Více zde ...

Image

Proč naše maso?

 

  • Protože maso pochází pouze z naší farmy.
  • Protože zvířata porážíme přímo u nás na farmě.
  • Protože maso necháváme před zpracováním vyzrát.
  • Protože preferujeme kvalitu před kvantitou.

Více zde ...

 

Image
Image

Na poli, v sadu...

 

Námi obhospodařovaná půda, více než 265 hektarů, se nachází v nadmořské výšce 450 – 480 m n. m. Skladbu plodin přizpůsobujeme zaměření farmy, slouží jako krmivová základna pro stádo masného skotu a ovcí. Vedle luk a pastvin je součástí výměry i přibližně 70 ha orné půdy, na které pěstujeme jetel, pšenici, ječmen, oves a tritikále - také v ekologickém režimu. Přebytky obilí s BIO certifikací jsou určeny k prodeji.

Více zde ...

Pension country relax

Image

Galloway farma nabízí ubytování tříhvězdičkové kvality v nově zrekonstruovaném Pensionu Country Relax ***, který disponuje osmi komfortními pokoji s kapacitou až dvacet lůžek.

Image

Každý pokoj má samostatný vstup přes předsíň, vlastní koupelnu, vybavenou kuchyňku s elektrospotřebiči, TV a bezplatné připojení na WIFI.

Image

Jsme také schopni zorganizovat vaši akci, ať už je to soukromá oslava narozenin, svatba, firemní reprezentační večer nebo veřejná akce s několika sty návštěvníky.

"Jak to u nás vypadá"

Image

Nacházíme se v Plzeňském kraji v obci Roupov nedaleko Přeštic necelých 30 kilometrů od Plzně.

Image

Díky vhodnému zázemí jsme hostitelem různých jezdeckých akcí včetně Czech Appaloosa Show a Bohemian Rhapsody Quarter Show, což jsou nejprestižnější události chovatelských klubů těchto dvou plemen.

Image

K naší farmě, která v roce 2013 zvítězila v celostátní soutěži Farma roku, nyní náleží cca 265 hektarů půdy.

Image

Pro chovatele koní je k dispozici také kruhová jízdárna.

Image

Na farmě naleznete moderní jatka, bourárnu a obchod, kde prodáváme vlastní maso a od roku 2017 i uzeniny.

Image

V roce 2012 byl do provozu uvedený moderní penzion s osmi pokoji, společenskou místností a stájemi pro koně hostů.